ארגונים

למה אנשי מקצוע טובים כמוכם זקוקים ליועצים מצוינים?

מנהלים מצליחים להגיע להישגים יוצאי דופן  אם הם מקבלים משוב, תמיכה, שיקוף וידע ולא רק אם הם מסוגלים לתת את המשוב התמיכה השיקוף והידע- לעובדים שלהם.
עבודה עם מיטב בעלי מקצוע בארגונים מובילים במשק בתחום ההון האנושי הוכיחו לי שכולנו זקוקים למראה שתאפשר לנו להופיע במיטבנו ולהראות את יכולותינו.

אני אתכם בתהליכי:

אני אתכם בידע רחב, מודלים בלעדיים שפיתחתי, ניסיון, משוב תמיכה ושיקוף שיאפשרו לכם למצות את הפוטנציאל שלכם, של העובדים, של המחלקה / הארגון.

צמחתי מתחומי השווק והמכירות, התדמית והתעסוקה לתפקיד של אשת סוד למנהלים בכירים, בתחומי ה- HR, הכספים, הפיתוח העסקי והארגוני בעולמות הקמעונאות, התעשייה, המסחר והשרות כמו גם בתחומי הניהול הכללי המוביל משמעות ופורץ קדימה בעידן הטכנולוגי הנוכחי והעתידי.

בעבר ניהלתי יחידת רווח עסקית במכון לפסיכולוגיה תעסוקתית. עם השנים התמחיתי גם בתהליכי פרישה מתוכננים, פיתוח מודלים ייחודיים בתחומי התעסוקה ויצירת תדמית ומיתוג הולם כישורים.

מודל ה - DNA

פיתחתי מודל המאפשר לארגון לדייק את מקצוענות האבחון הנשענת על ידע רחב שנים ולזהות ברמה גבוהה מאד התאמה בין ה- DNA  הארגוני שלו לבין ה- DNA  התעסוקתי של האדם אותו הוא מבקש לגייס. ארגון הנעזר במודל זה מצליח לקבל מועמדים מתאימים, לחסוך בזמן וכסף בתהליך המפרך של המיון וההשמה ולהרוויח מועמד בעל פוטנציאל רחב להתקדמות וליצירת סיפוק והגשמה מקצועיים.

אבחון מחלקות וארגון

פיתוח ארגוני, Talent Management: ליווי הלקוח באיתור וזיהויי כישרונות בתוך הארגון. זיהוי עוצמות מקצועיות וניהוליות של העובד תוך הבנת הצרכים שלו שאינם באים לידי ביטוי במסגרת התפקיד הנוכחית. המלצות לשיבוץ מחודש, ניוד בתוך הארגון ו/או הקבוצה והמלצות לשיפור תהליכים.

החברה תגלה כישרונות הקיימים בה ובאמצעות כך תוכל לגרום לעובד למימוש הפוטנציאל,
העלאת פריון ומוטיבציה של העובד ותחושת סיפוק והגשמה בתפקיד
העלאת מחזור הכנסות
צמצום תחלופת ואבדן כישרונות
צמצום עלויות גיוס וכ"א
פתיחת אפשרות לבדיקת צורות העסקה מתאימות בתקופה ההיברידית

OUTPLACEMENT

מודל לתהליך פרישה מעובדים. פיתחתי תהליך מיוחד הכולל טרנספורמציה בתהליך החשיבה של הנועץ (עובד) העובר מתפקידו כשכיר בארגון למצב של חוסר וודאות.
אני לוקחת את האדם למסע אל הוודאות האישית שלו ומעניקה לו כלים פרקטיים פרודוקטיביים לסלילת הדרך ההמשכית להתפתחותו כאדם יוצר בחברה.

מכרזים

הובלת מכרזים מול הרשויות הציבוריות והממשלתיות (לדוגמה: הובלתי מכרזים אל מול רשות החברות הממשלתיות (משרד האוצר), נתיבי איילון ועוד.

פרויקטים ייעודיים

ניהול תכנון וביצוע פרויקטים / מבדקים ייעודיים בהיקפים גדולים (כמו שותפות בניהול פרויקט ויסקונסין, ניתוח מבדקים בקבוצת הקמעונאות "מגה" וכו')
אימון והדרכה עובדים בתהליכי גיוס ומיון

סדנאות לעובדים, סדנאות למנהלים:

מודל ה-DNA - פיצוח הקוד לניהול הגיוס

מודל ה-DNA - בקו"ח

מודל ה-DNA - בראיון עבודה

מודל ה-DNA - בהצלחת קליטת העובד/ת בארגון

זכיתי לעבוד עם ארגונים מובילים וגלובליים במשק הישראלי. אשמח לעבוד גם אתכם